28 C
Kherson
Понеділок, 25 Вересня, 2023

Останні новини

Триває прийом робіт на конкурс дитячих малюнків «Діти Херсонщини дякують лікарям»

Херсонська область досі знаходиться у «червоній» зоні епіднебезпеки, лікарні перезавантажені, а лікарі працюють понаднормово. Щоб підтримати медичних працівників, Херсонська обласна рада ініціювала конкурс дитячих малюнків «Діти Херсонщини – дякують лікарям».

Учасниками конкурсу є учнівська молодь загальноосвітніх закладів області у 2-х вікових категоріях: 6-9 років та 10-17 років. У кожній віковій категорії буде визначено по три переможця.

Конкурс триватиме з 8 до 22 листопада 2021 року. Результати буде оголошено 30 листопада на офіційному сайті Херсонської обласної ради. Переможців чекають дипломи та подарунки.

На конкурс подаються індивідуально підготовлені роботи, що пов’язані з тематикою конкурсу. Робота повинна бути намальована на папері розміром не менше А4.

Конкурсна робота (у паперовому вигляді) разом із заявкою подається до Херсонської обласної ради за адресою: м.Херсон, пл.Свободи, 1 (контактна особа Ганна АндріївнаХудоян, тел. (066) 774 67 67.

В заявці зазначається прізвище, імя та по батькові конкурсанта, дата народження, контактний номер телефону, електронна адреса, місце проживання, контактна інформація законних представників та назва конкурсної роботи.

Крім того, подачі роботи передує її розміщення у соціальній мережі під хештегом #дякуюлікарямза життя.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info