13 C
Kherson
Четвер, 30 Травня, 2024

Останні новини

Третя дитина-сирота з Білозерщини отримала власне житло

Найбільша мрія кожної дитини-сироти – мати повноцінну родину і власне жило. І якщо в першому питанні все залежить від щасливого збігу обставин, друге бажання допомагає виконати держава.

Третьою у цьому році дитиною-сиротою, якій випав шанс придбати власну нерухомість за рахунок державних коштів, стала Юлія Орєшкіна.

Дівчина перебувала на квартирному обліку у Киселівській сільській раді. Сьогодні у неї на руках договір купівлі-продажу будинку у селищі Архангельське Високопільського району. У місцевому училищі Юлія здобула професію кухаря і зустріла кохання, тож вирішила зупинити свій вибір саме на цій місцевості.

Голова райдержадміністрації Андрій Неделько привітав щасливу власницю будинку і побажав їй подальших успіхів у дорослому самостійному житті.

Сьогодні до обласної державної адміністрації направлено загальний список з 34 дітей-сиріт, які перебувають на квартирному обліку в Білозерському районі для формування пропозиції розподілу субвенції.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info