21.6 C
Kherson
Понеділок, 25 Вересня, 2023

Останні новини

ТРЕНІНГ ДЛЯ УЧНІВ ШИРОКОБАЛКІВСЬКОЇ ЗОШ

 Білозерка.info

Початок навчального тижня в Широкобалківській ЗОШ розпочався з тренінгу для школярів 10 – 11 класів. Тема заходу: “Особливості легалізації праці неповнолітніх “ актуальна на даний час тому, що багато підлітків після навчання або під час канікул тимчасово працевлаштовуються для отримання додаткового заробітку. Кодекс Закону про працю України, регламентує дуже суворе дотримання трудового законодавства, що стосується саме ноповнолітніх осіб. Під час тренінгу юрист Білозерського офісу Мережа правового розвитку Vyacheslav Lyah розповів дітям про загальні правила прийняття на роботу, визначення хто саме вважається неповнолітньою особою. З бесіди виявилось, що діти вже мають досвід роботи у вихідні дні, але далеко не всі знають про тонкощі працевлаштування і припинення трудових віносин. Юрист більш детально зупинився на розгляді питання про те, що обов’язково при працевлаштуванні необхідно пред’явити документ, який підтверджує, що особа буде виконувати роботу у вільний від навчання час – якщо особі від 14 до 15 років. Слід враховувати, що відповідно до ст.КЗпП України, неповнолітні у трудових відносинах прирівнюються до повнолітніх, а в галузі охорони праці користуються пільгами, встановленими законодавством України. Під час тренінгу школярам запропоновано було заповнити анкету, про розуміння трудового законодавства щодо неповнолітніх осіб та розіграно практичні завдання про прийняття, звільнення та матеріальну відповідальність на займаних посадах.
Даний тренінг проведений в рамках проекту “Посилення правових можливостей об’єднаних громад “, що реалізується ГО “Білозерський центр регіонального розвитку” за підтримки Міжнародний фонд “Відродження”.

 Білозерка.info  Білозерка.info  Білозерка.info  Білозерка.info  Білозерка.info  Білозерка.info  Білозерка.info  Білозерка.info

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info