10.2 C
Kherson
Вівторок, 3 Жовтня, 2023

Останні новини

Товариство “Червоний Хрест” відвідав Білозерщину

 Білозерка.info

Внаслідок агресії Російської Федерації, анексії Криму та війни на Сході України відбулося найбільше внутрішнє переміщення громадян України. Чимало людей покинули свої домівки та переїхали у безпечніші місця України. Тому Білозерський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді виступив з ініціативою про створення у с.Велетенське Центру для тимчасового перебування осіб та сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Наразі там проживають люди, які є внутрішньо переміщеними особами і весь комплекс соціальної роботи Білозерського РЦСССДМ з даними людьми спрямований на їх успішну інтеграцію та адаптацію до нових умов життєдіяльності. 


30 травня 2018 року Центр запросив до себе Товариство «Червоний Хрест» для обговорення основних проблем з якими дані особи стикаються у своєму житті поза рідними домівками. Працівники Товариства відгукнулися на запрошення та приїхали не з пустими руками, а солодощами та чаєм для теплого та приємного спілкування.

Під час чаювання люди ділилися з працівникам Товариства своїми проблеми та розповідали про свої мрії.

І що не дивно всі мріють про повернення додому, адже в народі говорять, що рідні стіни лікують.

 

За матеріалами Білозерської РДА

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info