22.7 C
Kherson
П’ятниця, 29 Вересня, 2023

Останні новини

ТОВ «ТАС-Таврія» – успішне підприємство та надійний партнер громад

Компанія «ТАС Агро» – агрохолдинг із земельним банком понад 80 тисяч гектарів, що відповідально, прозоро і стабільно працює на ринку 13 років.

Компанія динамічно розвивається і сьогодні об’єднує близько 25 тисяч пайовиків. Діяльність ведеться у семи областях України – Вінницькій, Київській, Кіровоградській, Миколаївській, Сумській, Чернігівській та Херсонській. Одним із перспективних господарств, що входить до структури агрохолдингу, є ТОВ «ТАС-Таврія». В цілому діяльність компанії «ТАС Агро» охоплює різні сфери сільського господарства – рослинництво, тваринництво, зберігання і переробку продукції. В основному вирощується пшениця, соя, соняшник, кукурудза і ріпак. Це одна із небагатьох крупних компаній, яка розвиває молочну галузь і має 5 сучасних тваринницьких ферм із майже 4-тисячним поголів’ям ВРХ. До її структури також входить 7 сучасних елеваторних господарств.

У компанії «ТАС Агро» виважено і ретельно підходять до підбору кадрів, створюють нові робочі місця у регіонах діяльності – в штаті компанії понад 2000 офіційно працевлаштованих співробітників. В компанії «ТАС Агро» дбають про пайовиків і розвивають сільську інфраструктуру. У соціальну сферу місцевих громад лише у 2020 році інвестовано близько 25 млн. грн. У минулому році сплачено 284 млн. грн. податків та гарантовано виплачується конкурентна орендна плата за паї.

Відповідальний підхід до ведення агробізнесу та успішна сільськогосподарська діяльність визначають компанію як дбайливого і надійного господаря. Наприклад, у Херсонській області підприємство «ТАС-Таврія» ефективно господарює і постійно реалізовує проєкти допомоги. Підприємство впроваджує сучасні зрошувальні технології, відтак площа зрошуваних земель у ТОВ «ТАС-Таврія» зараз становить 392 га. В арсеналі підприємства знаходиться 4 дощувальні машини «Фрегат». У планах наступного року поставити ще 11 дощувальних машин на площу 670 га. Це сприятливо позначиться на багатьох аспектах господарювання – зокрема зросте кількість робочих місць у регіоні. Загалом за попередні три роки співпраці аграріїв ТОВ «ТАС-Таврія» і громади на території Правдинської та Посад-Покровської сільських рад освіті, культурі й медицині надано допомоги на понад 150 тис. грн. А нещодавно директор ТОВ «ТАС-Таврія» Вадим Ливицький передав фельдшерсько-акушерському пункту у с. Правдино Білозерського району Херсонської області необхідні медикаменти.

 Білозерка.info

«Допомога медичним закладам – пріоритет підприємства «ТАС-Таврія». В період пандемії коронавірусу медицина потребує особливої уваги. Наше підприємство завжди відповідально ставиться і до людей, і до землі. Тож сьогодні вручаємо весь спектр необхідних препаратів та засобів індивідуального захисту Правдинському ФАПу», – зазначив Вадим Ливицький.

У ТОВ «ТАС-Таврія» також особливо дбають про дітей. Атмосфера зимових свят та щирої радості цьогоріч наповнила і Лиманівські, і Посад-Покровські дитячі садочки та школи. Аграрії ТОВ «ТАС-Таврія» подарували малечі передноворічну казку та передали солодкі дарунки. В дитинстві всі вірять: найзаповітніші мрії збуваються у новорічні свята. В ТОВ «ТАС-Таврія» прагнуть, аби кожна дитина була усміхненою і щасливою, відчуваючи захищеність, турботу та піклування.

 Білозерка.info

 

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info