ТОП-7 найцікавіших фактів про кохання

0
89

У День закоханих пропонуємо вам дізнатися про 7 непересічних фактів про кохання. Можливо, про деякі з них ви почуєте вперше.

Кохання можна порівняти з наркотиками. Вчені зробили томографію мозку людей у стані закоханості. Дослідники відзначили перезбудження тих зон, які активуються, коли людина відчуває задоволення. Області мозку так само реагують на наркотик.

Основа кохання – виживання. Навіть тварини, коли знаходять собі партнера, відчувають до нього спочатку бажання та тяжіння, а потім почуття прихильності. Кохання між людьми – це змінена форма потягу між тваринами. Кожній людині властивий інстинкт виживання, що дозволяє загострювати свою увагу на певному партнері для продовження роду.

Кохання триває всього 1,5-3 роки. Однак дослідження підтвердили, що любов триватиме довше, якщо партнери не набриднуть один одному.

Кохання називають сліпим. Німецький учений при дослідження мозку закоханої людини виявив, що активні зони у ньому стають пасивними.

Кохання лікується. У крові закоханої людини знижується рівень гормону серотоніну. Американські вчені навіть зайнялися розробкою ліків від нещасної любові.

Чоловіки люблять очима. У мозку закоханого чоловіка активується зона, яка відповідає за зір.

Зміни допомагають коханню. Згідно зі статистикою, подружнім парам допомагає повернутись до сімейної ідилії зміна місця проживання. Тому психологи радять хоча б один раз на тиждень влаштовувати побачення, щоб урізноманітнити свою сімейну рутину.

Але попри все кохайте і будьте коханими!

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь