ТОП-5 публікацій квітня: про що варто прочитати

0
204

Протягом квітня на інформаційному порталі Білозерка.Інфо вийшло понад 150 матеріалів про життя у звільнених громадах Білозерщини. Зокрема, журналісти медіа зібрали цікаві історії про наших неймовірних земляків, які мужньо долають виклики війни.

Найбільше переглядів читачів набрали наступні публікації:

  • Навічно в строю. Історія про лейтенанта Ігоря Капляра, родом із Дніпровського, командира танкового взводу роти вогневої підтримки 206-ого батальйону територіальної оборони ЗСУ,  відомого серед товаришів по службі як “Футболіст”. Захисник загинув 27 березня 2024 року. Життя чоловіка обірвалося під час виконання бойового завдання на Донеччині.
  • Тетяна Страмнова: “Українські продукти – найкращі”. Історія про власницю козиної ферми “Коза Амальтея” у Музиківці Тетяну Страмнову, яка відновлює свій сімейний бізнес після деокупації Херсонщини. Підприємиця отримала відзнаку за стійкість на світовому фестивалі Slow food в Італії.
  • Олександр Бабуцький: “Працюємо в умовах постійної загрози для життя”. У матеріалі ми розповіли, як живуть та працюють мешканці Станіславської громади в умовах повномасштабної війни, звідки беруть моральні і фізичні сили.
  • Незламні кізомисці у перервах між обстрілами саджають городину.  Історія про складні будні мешканців Кізомиського старостату, які в умовах постійних ворожих обстрілів не полишають рідних домівок та навіть саджають городину.

 

  • Данило Щоголь: «Село – це душа українського народу». У матеріалі ми розповіли про яскравого представника сучасної активної молоді Данила Щоголя з Дар’ївки, який вірить у відродження рідної Херсонщини. Юнак успішно навчається у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка та веде активну громадську діяльність.

Продовжуємо тримати інформаційний фронт Херсонщини, віримо у Перемогу та ЗСУ!

 

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь