38.7 C
Kherson
Понеділок, 15 Липня, 2024

Останні новини

Токарівці взялися до передвеликодньої толоки

Відповідальність починається з себе!” Із таким гаслом та зарядом позитивного настрою, молодь с.Токарівка взялася до передвеликодньої толоки.

У неділю 25 березня, близько 50-ти активістів, розділившись на 3 групи та озброївшись мішками та рукавицями для сміття, які виділила сільська рада, провели прибирання на частині берега Дніпра, стадіоні та території гуртожитку. Вивозилося сміття власними автомобілями.

“Фронт роботи“ був не з легких, але у всіх настрій був піднесений, бо цей захід – це не лише прибирання, а й усвідомлення того, що після проведеної толоки залишається чистота не тільки довкола, але і в душі. Сама ж молодь каже, що нічого дивного у їхньому вчинку немає, адже це їхнє село і кому, як не їм, дбати про його зовнішній вигляд. До того ж, зібраний пластик планується здати в приймальний пункт, а на виручені кошти удосконалити дитячий майданчик. А досвід добрих справ у них уже є. 
Не кожен може похвалитися такими дивовижними краєвидами, якими природа щедро наділила наш край. З наближенням тепла та свят, будь-хто з нас захоче прийти на річку з сім’єю, з друзями і влаштувати собі відпочинок, щоб гарно провести час. Не лінуйтеся прибирати за собою. Привчіть себе, станьте прикладом для рідних, друзів, сусідів, адже це наша батьківщина і нам тут жити. 
Джерело: Токарівська сільська рада

 

 

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info