Токарівці взялися до передвеликодньої толоки

0
64

Відповідальність починається з себе!” Із таким гаслом та зарядом позитивного настрою, молодь с.Токарівка взялася до передвеликодньої толоки.

 Білозерка.info

У неділю 25 березня, близько 50-ти активістів, розділившись на 3 групи та озброївшись мішками та рукавицями для сміття, які виділила сільська рада, провели прибирання на частині берега Дніпра, стадіоні та території гуртожитку. Вивозилося сміття власними автомобілями.

 Білозерка.info

“Фронт роботи“ був не з легких, але у всіх настрій був піднесений, бо цей захід – це не лише прибирання, а й усвідомлення того, що після проведеної толоки залишається чистота не тільки довкола, але і в душі. Сама ж молодь каже, що нічого дивного у їхньому вчинку немає, адже це їхнє село і кому, як не їм, дбати про його зовнішній вигляд. До того ж, зібраний пластик планується здати в приймальний пункт, а на виручені кошти удосконалити дитячий майданчик. А досвід добрих справ у них уже є. 
 Білозерка.info
Не кожен може похвалитися такими дивовижними краєвидами, якими природа щедро наділила наш край. З наближенням тепла та свят, будь-хто з нас захоче прийти на річку з сім’єю, з друзями і влаштувати собі відпочинок, щоб гарно провести час. Не лінуйтеся прибирати за собою. Привчіть себе, станьте прикладом для рідних, друзів, сусідів, адже це наша батьківщина і нам тут жити. 
 Білозерка.info
Джерело: Токарівська сільська рада

 

 

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь