38.1 C
Kherson
П’ятниця, 12 Липня, 2024

Останні новини

Токарівці оновлювали дитячі майданчики власними силами

Дитячий ігровий майданчик – гарне місце відпочинку для дітей, онуків. Але за час свого існування вони потребують нашої спільної уваги, бо під впливом природних явищ фарба полущилася, місцями її зовсім не стало.

Тож, за ініціативи сільського голови О.О. Кузнєцової, яка надала матеріали (фарбу), запросили усіх бажаючих узяти участь у суботнику й оновити дитячі майданчики. 

В п’ятницю іванівці зібралися зранку і дружно та завзято працювали до пізнього вечора, наводячи лад на території дозвілля.  В Токарівці та Новотягинці теж планувалося це зробити, але, на жаль, пішов дощ. Через тиждень, за згоди матінки-природи, в Токарівці люди все ж таки прийшли. 

Бажаючих навести лад, на жаль, виявилося не багато, але ті що прийшли, а це і родина Тацоха Олександр та ІринаГавловськихмама Тетяна з синочком ДмитрикомБебих – мама Олександра з донечкою Світланкою, вчителі – Глєбова Анастасія та Магдич Валентина, молоді фахівці – працівник сільської ради Куюмчева Тетяна, працівник Новотягинської ЗОШ – Наконечна Вікторія,матуся – Слащук Олена,  бабуся – Трофімова Тетяна, працівники культури та інші.

Працювали завзято та дружненько. Фарбували лавки, гойдалки, розмальовували шини, сапали клумби тощо.   Одна із присутніх мам люб`язно запропонувала пісок з власної садиби для заповнення дитячої пісочниці, проблема в його доставці. Але дивлячись на цих людей, які не рахуючись з власним часом, прийшли і навели лад, тому сподіваємося, що це не стане проблемою!!! 

Крім дорослих, до акції долучились і показали, як треба працювати й діти – Ляшенко Вікторія завзято полола клумби, Гавловський Дмитрик та Бебих Дмитрик  фарбували лавки, які засвітилася новим кольором, маленька Світланка лише споглядала на це дійство та своїм щирим сміхом підтримувала атмосферу доброзичливості. Трапилося так, що ці діти стали прикладом для багатьох дорослих, які не підтримали цієї акції і взагалі не прийшли. 

Маємо надію, що іншим разом, коли потрібно буде зробити добру справу для громади, а особливо для дітей, люди з радістю підтримають та допоможуть, адже разом ми можемо більше!   Дякуємо всім, хто підтримав та допоміг у проведенні суботника.

Давайте дбати, цінувати і берегти те, що маємо!  Дуже приємно розповідати про особливих Людей. Вони дарують крила і віру в майбутнє! 

[su_slider source=”media: 5272,5271,5270,5269,5268,5267,5266″ target=”blank” width=”700″ height=”400″ title=”no” speed=”700″]

Токарівська сільська рада 

 

 

 

 

 

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info