Тернопільщина передала Чорнобаївській громаді понад 1200 книжок

0
137

Чорнобаївська СТГ отримала від Тернопільської області більш ніж 1200 книжок.
Про це повідомив Конгрес місцевих та регіональних влад при Президенті України.
Тернопільська область взяла участь у всеукраїнському проєкті “Вільні читають українською!”. Заклади освіти та культури, а також музеї збирали різноманітну літературу, щоб потім передати її у прифронтові області, зокрема й на Херсонщину.
Завдяки отриманим книжкам вдасться поповнити бібліотечні фонди, створити мобільні бібліокуточки, а також упорядкувати книжкові полиці у сховищах та гуманітарних штабах прифронтових регіонів України.
Ініціативу реалізовують з нагоди 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка для того, щоб підвищити соціальну активність та свідомість громадян, популяризувати українську мову.

  • Діти з Білозерки, Чайкиного, Кізомису пройдуть психологічну реабілітацію у Чернівецькій області. Протягом двох тижнв вони перебуватимуть у дитячому медичному центрі психологічної реабілітації “Джерело”.
  • На Херсонщині проводять конкурс на кращий проєкт меморіального комплексу “Бузковий гай”, який збудують на честь захисників Херсона. План благоустрою території має охоплювати межі вулиць Нафтовиків – Дмитра Донцова – 2-гу Західну – 5-ту Західну.
  • Для Херсонської області створять пам’ятні знаки. Над їх розробкою працює скульптор з Надеждівки Павло Жебровський. Один із знаків символізуватиме поєднання правого та лівого берегів регіону.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь