Термін подачі заяв на отримання компенсації за втрачений врожай – подовжено

0
102

Термін подачі заяви та копії документів, які підтверджують право власності на земельну ділянку, подовжено до 31 жовтня цього року.
Про це повідомило Міністерство аграрної політики та продовольства.
Раніше Уряд ухвалив постанову “Про внесення змін до Порядку надання одноразової грошової допомоги постраждалому населенню внаслідок підриву російською федерацією греблі Каховської гідроелектростанції за втрачений врожай” №980.
Комісія наразі розглядає заяви не 10 днів, а 20. Херсонська ОВА прийматиме рішення щодо грошових виплат до 30 листопада цього року.
Право на компенсацію мають жителі Херсонщини та Миколаївщини, які є власниками земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та/або для будівництва й обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та/або земельну ділянку для індивідуального садівництва.
Компенсація складає 3318 гривень за втрачений урожай овочів на 0,01 га. Мешканці Херсонської області можуть отримати компенсацію за площу не більше 0,3 га, а Миколаївської – 0,2 га.

  • Бюджетники, які працюють в зоні можливих та активних бойових дій, будуть отримувати більшу зарплатню. На територіях можливих бойових дій працівникам бюджетних установ виплачуватимуть на 50% більше, а на територіях активних бойових дій – на 100%.
  • Нововведення щодо призначення допомоги переселенцям на сім’ю відтерміновані до 1 листопада цього року. Зміни стосуються правил щодо надання допомоги на проживання ВПО.
  • Учора мешканці звільнених територій Херсонщини отримали від міжнародних громадських організацій, благодійників та волонтерів 480 продуктових наборів, 2604 буханки хліба, 250 порцій гарячих обідів, 25045 літрів питної води. Також людям передали 50 гігієнічних наборів, 18 од. брезенту, 9 од. плівок для вікон, 24 ОСБ – листи.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь