23.6 C
Kherson
Субота, 16 Вересня, 2023

Останні новини

Талант, народжений у Киселівці

У кожної людини є найрідніший куточок на землі… Це край, де вона народилася, вимовила перші слова, подарувала першу усмішку, зробила перші кроки. Усе рідне й близьке дарує спокій і впевненість. Киселівка – це звичайне степове село. Немає тут ані гір, ані річок, ані лиману… Але саме тут для нас, киселівців, – найяскравіше сонце, найблакитніше небо, найзеленіша трава. У певні моменти, життя так хочеться призупинити, але воно невпинно рухається вперед… 

Здається, зовсім недавно, 3 березня 1965 року, у звичайній сільській родині Марії та Петра Жданових народився первісток Віктор. Швидко промайнули його дитячі роки. У школі хлопець навчався охоче й легко, прагнув до серйозних і глибоких знань. Жоден шкільний огляд художньої самодіяльності не відбувався без нього. Віктор чудово декламував вірші, захоплювався музикою. У 1982 році після закінчення Киселівської школи випускник продовжив навчання у Херсонському культурно-освітньому училищі.

Початок акторської діяльності Віктора Жданова  припав на 80-ті роки: Херсонський театр ляльок (1986-1988 рр.), Херсонський обласний музично-драматичний театр ім. Миколи Куліша (1988-1996 рр.), Державний  драматичний театр ім. О.С. Пушкіна (1997 р.). 

Переїхавши у 2000 році в Донецьк,  Віктор Петрович став одним із провідних акторів Донецького національного академічного українського музично-драматичного театру, улюбленцем глядачів. 

Після сумнозвісних подій на сході країни у 2014 році, Віктор Жданов переїхав із родиною до Києва. Його новим творчим будинком  став театр драми і комедії на лівому березі Дніпра.  Київський дебют артиста вразив і колег, і глядачів. Саме тут, у столиці, йому запропонували випробувати себе в кіно. І вдалося! 

 Білозерка.info

Талант нашого односельця яскраво розкрився у ролях комедійного та героїчного планів. Боєць з позивним «Старий» із фільму «Кіборги», драматично-комедійний Кайдаш, якого ніяк не спіймати, номер «Третій» з антиутопії «Номери» та ще  кілька цікавих персонажів у кіно й серіалах зіграв винятково театральний актор Віктор Петрович Жданов. Успішний випускник Киселівської середньої школи  – заслужений артист України, лауреат фестивалю вистав для дітей та юнацтва «Золотий ключик», дворазовий володар кінопремії «Золота дзиґа». Із завмиранням серця старшокласники Киселівської ЗОШ переглядали кінофільм «Кіборги» за участю обдарованого земляка. Сам Віктор Петрович щемливо згадує момент зйомки, коли говорив про найдорожче: «Україна, сім’я, батьківщина, робота – завжди у тебе в серці…»

Пишаємося нашим талановитим земляком! Віктору Петровичу Жданову натхнення, яскравих і цікавих ролей,  успішного продовження творчої кар’єри! Нехай у житті буде багато добрих справ і щасливих спогадів, а мрії окрилюють на  нові звершення й здобутки! Ми, земляки, з нетерпінням чекаємо на зустріч з Вами, шановний Вікторе Петровичу. Нехай у Вашому серці навіки збережеться світлий образ рідного села, який Ви пізнали у дитинстві! 

Алла Проценко, Алла Пастушенко й учителі Киселівського закладу освіти

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info