28 C
Kherson
Неділя, 24 Вересня, 2023

Останні новини

Свято радості та дитинства в Дар’ївці

 Білозерка.info

Закінчилось тепле, сповнене веселощів літо, але у Дар’ївської дітвори свята тільки починаються! Другого вересня відбулося урочисте відкриття дитячого майданчика.

Емоції переповнюють до сих пір! Яскравий, сучасний та дуже святковий майданчик зустрів малих громадян України зі всієї Дар’ївки, та й не тільки!

На відкриття до нас завітали журналісти з ТРК “Скіфія”, які вже є частими гостями в нашому селищі. Відеорепортаж ви можете переглянути за цим посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=-XGmpOfBuBw

Зі словами вітання до всіх присутніх звернувся настоятель храму Святих Хрисафана і Дарії отець Віктор, який провів молебень за благоустрій та подальший розвиток громади та окропив святою водичкою ігровий інвентар.

Також привітати всіх присутніх завітали місцеві підприємці, небайдужі односельчани та жителі села. А діти, в свою чергу, пообіцяли берегти цей майданчик та подякували всім, хто допомагав його створювати.

 Білозерка.info

Після всіх урочистостей розпочався ярмарок. Все дійство проходило у неймовірній атмосфері. Умілі господині приготували солодощі, смаколики й різні поробки своїми руками, а в продажі ми мали ще й сувеніри! Кожен зміг поласувати смачними кренделиками, кексами, пиріжками, пирогами, тортами та багато чим іншим! Неймовірно цікаво пройшов аукціон, на якому ми реалізували вітальну стрічку з майданчика.

 Білозерка.info
Протягом всього часу, діти випробовували качелі, гойдалки, спортивний комплекс. І зробили висновок: зробили на совість, але додали, що треба ще качель! Також, на малечу чекав солодкий сюрприз від наших спонсорів – солодке печиво “Барні” та сік!

На території було встановлено скриньку для збору коштів для встановлення нового інвентарю, куди були подані і кошти з ярмарка.

 Білозерка.info

Опісля було розпочато дискотеку для всіх присутніх, яка зарядила позитивними емоціями дітей та дорослих!

Дуже приємно, що ще місяць тому Ви повірили в нас, не стояли осторонь спільних проблем, приймали активну участь! Попереду в нас ще стільки спільних звершень і успіхів! 
І, дійсно, дружня атмосфера завжди присутня в нашій громаді: не дивлячись на вік, стать, статус та погляди на життя люди беруться за спільну працю і допомогають, хто чим може.

Саме такою сильною, впевненою та дружньою громадою ми крокуємо в майбутнє!

Ми, немов, стали маленькою сім’єю. Приєднуйтесь до нас!

Щоголь Данило, президент Дар’ївської ЗОШ І-ІІІ ст імені Андрія Шульги

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info