28 C
Kherson
Понеділок, 25 Вересня, 2023

Останні новини

Сума компенсацій в рамках програми «Прихисток» збільшиться удвічі

Завдяки реалізації державної програми «Прихисток», власники житла, які прийняли у свої будинки вимушених внутрішніх переселенців, отримують сьогодні по 450 гривень компенсації за комунальні послуги на одну особу. Наразі цією програмою вже скористалися понад півмільйона українців.
Оскільки попереду зима і суми рахунків за комунальні послуги зростуть, уряд прийняв рішення про розширення фінансування програми «Прихисток». Під час опалювального сезону сума компенсацій збільшиться вдвічі та становитиме 900 гривень на місяць на одну ВПО.
Нагадаємо, щоб отримати компенсацію в рамках програми «Прихисток», власник будинку чи квартири має звернутися до виконавчого комітету сільської, селищної, міської ради за місцем розташування жилого приміщення.
Сума компенсації становитиме 14,77 гривні на 1 людину за 1 день проживання. Компенсація здійснюється виключно у безготівковій формі. Крім того, слід врахувати, що компенсація здійснюється виключно за умови відсутності заборгованості власника за комунальні послуги.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info