Суддю Білозерського суду підозрюють у недоброчесності

0
348

Вища кваліфікаційна комісія суддів (ВККС) внесе подання про звільнення судді Білозерського районного суду Херсонської області Анни Білої-Кисельової.
Про це стало відомо з відеоспівбесіди, яка була опублікована на YouTube-каналі Вищої кваліфікаційної комісії суддів, повідомляє видання МОСТ.
Так, 17 січня були озвучені ймовірні факти недоброчесності цієї судді.
Громадська рада доброчесності мала інформацію, що у 2016 та 2021 роках Біла-Кисельова відвідувала окупований Крим і регулярно спілкувалася з представниками окупаційної адміністрації рф.
Також особа, яка має повне співпадіння ПІБ з суддею Білою-Кисельовою, має російський ідентифікаційний номер.
Ще один факт: раніше суддя Білозерського райсуду притягалась до дисциплінарної відповідальності, але намагалась це приховати від комісії.
Враховуючи ці та ряд інших фактів недоброчесності, ВККС вирішила, що Анна Біла-Кисельова не може надалі обіймати посаду судді.
На свій захист суддя пояснила, що у 2016 році їздила до Криму через хворобу матері. А у 2021-ому – через захоплення невідомими частини будинку, який вона отримала у спадок. Інформацію про звернення до російських судів у Криму Анна Біла-Кисельова заперечила. Також суддя вперше почула про наявність у неї податкового номера в реєстрах рф.

  • 32-річний Артем Ващенко, мешканець села Дар’ївка, добровільно перейшов на бік ворога і отримав посаду в “управлении службы исполнения наказаний” (УСИН) – незаконного окупаційного органу, яке займається утриманням і катуванням викрадених на Херсонщині людей. Наразі СБУ оголосило підозру зраднику.
  • 46-річного жителя Білозерської громади підозрюють у колабораціонізмі. Чоловік допомагав російським окупантам у проведенні “референдуму” щодо анексії Херсонщини. Таку ж підозру вручили і його 46-річній “колезі” з Милівської громади.
  • На Херсонщині судитимуть депутата Білозерської селищної ради. Андрія Спіцина звинувачують у крадіжці грошей, виділених державою на відновлення системи водопостачання у селі Томина Балка. Раніше він отримав від суду підозру у колабораціонізмі.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь