Суд арештував частину квартири колишнього начальника Білозерського управління освіти

0
444

Згідно з рішенням суду, накладено арешт на частину квартири білозерця Валерія Білоуса. В період окупації колаборант очолював місцевий “відділ освіти”.
Про це повідомило видання “МОСТ”.
Центральний районний суд міста Миколаєва арештував частину квартири білозерця  Йдеться про житло на вулиці Лавреньова у Херсоні.
Відповідна інформація з’явилася у Єдиному державному реєстрі активів.
За даними слідства, зрадник пішов на співпрацю з росіянами не пізніше 20 червня 2022 року.
На “посаді” Білоус агітував директорів навчальних закладів Білозерської громади співпрацювати з російськими загарбниками. Також він переводив навчальні заклади на роботу по російським стандартам.
У разі доведення вини, Валерію Білоусу заочно загрожує від 5 до 10 років в’язниці (з додатковими обмеженнями та конфіскацією майна або без такої).

  • Також на Херсонщині судитимуть колаборантку зі Станіславської громади, яка під час окупації правобережної частини області співпрацювала з ворогом. Жінка очолила місцеву “адміністрацію”. Крім того,
    підозрювана обійняла посаду “дільничної виборчої комісії” у Станіславі та агітувала односельців взяти участь у незаконному голосуванні. Для цього колаборантка проводила подворовий обхід.
  • Колишня спеціалістка Білозерського управління освіти Юлія Лісова, засуджена за колабораціонізм, встигла до вироку суду звільнитися з роботи та отримати всі належні виплати. За співпрацю з окупантами Херсонський міський суд позбавив Лісову права обіймати посади в органах державної влади та місцевого самоврядування на строк 10 років.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь