28 C
Kherson
Понеділок, 25 Вересня, 2023

Останні новини

Сучасне облаштування навчальних зон для першокласників у Федорівській ЗОШ

 Білозерка.info

Світло, тепло і затишок шкільного дому – це одна з передумов якісного навчання. Адже ми всі розуміємо, що не тільки компетентні педагоги та сучасне обладнання створюють сприятливі умови для якісної освіти в сучасних школах, а є також необхідність забезпечення комфортних умов перебування учасників навчально-виховного процесу у стінах школи.
Батьки та учні першого класу Федорівської ЗОШ висловлюють найтепліші слова подяки Андруському Анатолію Івановичу (ФГ “Чайка”) за матеріальну допомогу, виділену на облаштування навчальних зон для першокласників. Вдячні за розуміння наших проблем і таку необхідну нам сьогодні підтримку.

Батьківський комітет першого класу

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info