22.3 C
Kherson
Вівторок, 18 Червня, 2024

Останні новини

Субсидії: кошти виплатять усім

За призначенням житлової субсидії за спрощеним порядком звернулось 14108 сімей, що становить 63% домогосподарств району. 

У 2016 році більш активно долучилися до роботи сільські ради, де визначені уповноважені особи, які приймають заяви та декларації від населення і надають їх до управління соціального захисту. Для цього Білозерська селищна рада та Чорнобаївська сільська рада своєчасно залучили громадян, які перебувають на обліку в центрі зайнятості.

Наприкінці жовтня громадська організація «Ветеран України» доставила повідомлення про перерахунок субсидії на опалювальний період. У результаті плідної співпраці управління з сільськими радами опрацьовано 96% справ.

Проблемним питанням залишається виплата субсидій готівкою на тверде паливо. У листопаді профінансовано з державного бюджету 70% готівкових субсидій.

Прохання до громадян не нагнітати ситуацію з даного питання – кошти будуть виплачені всім. 

Тетяна Самойлова, начальник управління соціального захисту населення

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info