Створено петицію щодо присвоєння звання Героя України Сергію Зелінському з Кізомиса 

0
316

Військовослужбовець Сергій Зелінський, що родом з Кізомиса Білозерської громади, загинув під час виконання бойового завдання на Харківщині. Сестра військового Альона Зелінська створила петицію про присвоєння йому звання Героя України (посмертно). 

Усіх небайдужих просять долучитись до її підписання за посиланням

Документ опублікували на сайті електронних петицій офіційного інтернет-представництва Президента України.

Сергій Зелінський народився 19 липня 1982 року у селі Кізомис. Під час окупації був головою руху опору в Херсоні, співпрацював із Силами оборони України, допомагав ліквідовувати ворожу техніку у Чорнобаївці та інших населених пунктах Херсонщини. Влітку 2022 року Сергій перетнув лінію фронту на окупованій Херсонщині та вступив до лав ЗСУ.

Воїн служив у загоні спеціальних операцій 8 полку ССО ЗСУ (А1788) із позивним «Марафон». На службі 40-річний військовий брав участь в операціях з розвідки та виконував небезпечні завдання на Донеччині та Харківщині, захищав Бахмут. Також Сергія нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня. 

Наш земляк загинув 4 червня 2023 року, коли виконував бойову задачу у Харківській області.

«Він неймовірно любив Україну, свій рідний край, та вірив, що війна завершиться нашою перемогою, тому зазначав: «Є речі, які, незалежно від бажання, ми мусимо робити. І повинні робити добре, незважаючи ні на що», – повідомила сестра загиблого воїна.

До 24 лютого 2022 року Сергій був приватним підприємцем та співзасновником відомого у Херсоні ветеранського бізнесу – піцерія «Сіль і перець». Він допомагав у працевлаштуванні військових з АТО.  Зелінський також очолював спілку воїнів АТО Білозерської громади, з 2014 року волонтерив.

«Життєвою позицією Сергія було: «Будь позитивним, допомагай іншим, роби все, що від тебе залежить для досягнення мети», був людиною-сонцем, неймовірно позитивним, мудрим та енергійним, щедрим, турботливим, з вразливою душею та великим і хоробрим серцем. Люблячий чоловік, батько, син, брат, справжній друг, надійний товариш, всі, хто з ним був знайомий, відчували його світло та згадують, як про світлу людину», – вказано у тексті петиції.

Петиція про присвоєння звання Героя України Сергію Зелінському повинна набрати 25 тисяч голосів протягом 91 дня для розгляду її Президентом України. Підтримайте пам’ять нашого мужнього земляка Сергія Зелінського, який віддав життя за незалежність України!

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь