26.6 C
Kherson
Вівторок, 19 Вересня, 2023

Останні новини

Студентів зі статусом ВПО та з тимчасово окупованих територій планують навчати безкоштовно

Як повідомляють у Мінреінтеграції, відповідну постанову розроблено за дорученням Президента Володимира Зеленського. Вона вже отримала підтримку міністерств та Прем’єр-міністра України.
У постанові пропонується перевести на навчання за державні кошти наступні категорії студентів:
– осіб, які проживають на тимчасово окупованій території, території проведення воєнних (бойових) дій або перебувають в тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні);
– внутрішньо переміщених осіб, які виїхали з таких територій.
Відповідну можливість зможуть отримати й діти загиблих захисників України, а також учасники бойових дій, особи, що отримали інвалідність внаслідок війни та їхні діти.
Крім того, документ визначить механізм переведення вищевказаних категорій студентів з контрактної форми навчання на бюджетну.
Віце-прем’єр-міністр України – Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук наголосила, що постанову потрібно прийняти якнайшвидше: «Це наша молодь, і вона потребує підтримки від держави!».
Віце-прем’єр-міністр закликала всіх, від кого це залежить, не зволікати з погодженням постанови.
Ухвалення зазначеної ініціативи є відображенням політики Уряду з підтримки дітей наших захисників та наших внутрішніх переселенців.
Сподіваємося, що відповідне рішення буде прийняте урядом.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info