21.8 C
Kherson
Четвер, 21 Вересня, 2023

Останні новини

Степанюка Павла з Микільського нагороджено відзнакою «Ветеран війни»

 Білозерка.info

27 лютого 2019 року голова районної державної адміністрації Віктор Романов вручив відзнаку «Ветеран війни» учаснику бойових дій під час проведення антитерористичної операції у Донецькій та Луганській областях жителю с.Микільське Степанюку Павлу Олексійовичу.

Керівник району висловив подяку мужньому захиснику Вітчизни за патріотизм, громадянську позицію, побажав міцного здоров’я та мирного неба над головою.

Для кожного учасника АТО – це заслужена нагорода тому, що кожний військовослужбовець, який отримав таку відзнаку є взірцем мужності та відваги для своїх рідних, близьких родичів та односельців. Павло Олексійович одним з найперших став на захист рідної землі, під час боїв на Сході України отримав поранення.

Дякуємо Вам за мирне небо на Херсонщині.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info