22.7 C
Kherson
П’ятниця, 29 Вересня, 2023

Останні новини

Стати на облік ВПО можна без паспорту

Вчора Кабінет Міністрів України ухвалив постанову, яка стосується ВПО. Відтепер  стати на облік внутрішньо переміщених осіб та почати отримувати виплати можна без паспорта. Відповідна ініціатива пов’язана з тим, що багато людей, котрі виїхали із зони бойових дій, втратили документи.

Стати на облік ВПО можна у додатку «Дія» або з допомогою довідки про те, що особа звернулася за оформленням паспорта до Державної міграційної служби.

Проєкт постанови розроблений Мінреінтеграції спільно із Мінсоцполітики та ДМС за результатами наради, проведеної 17 червня 2022 року під головуванням Віцепрем’єр-міністра України – Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірини Верещук.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info