35.9 C
Kherson
Субота, 13 Липня, 2024

Останні новини

Стартував футбольний чемпіонат Білозерського району

Вчора, в неділю 14 квітня 2019 року, узяв свій старт чемпіонат Білозерської футбольної ліги.

Несподіванок у першому турі не виявилось, минулорічний чемпіон дніпровське “Гроно” переміг у Музиківці місцевий “Зеніт” з рахунком 3:2, а віце-чемпіон “Бригантина” не залишила каменя на камені від токарівського “Дніпра” з рахунком 7:0.

Центральний матч туру між новоспеченим володарем кубку велетенським “Дніпром” і правдинським “Цареводаром“пройшов за повної переваги господарів, котрі чотири рази засмутили воротаря гостей, які лише у відповідь забили один м’яч.

Білозерська “Іскра” із-за негоди й неготовності власного поля до гри вимушена була проводити свою домашню зустріч у Комишанах, де поступилася з рахунком 1:3 минулорічним бронзовим призерам динамівцям з Дар’ївки.

Нарешті після річної перерви великий футбол повернувся до Киселівки, але місцевий “Промінь” на жаль у першому для себе матчі поступився більш досвідченим благодатнівцям 1:4.

Ну і справжній футбольний армагедон з десяти голів за дощової погоди змогли побачити вболівальники, котрі цього дня завітали до Широкої Балки. Ведучи на початку гри 3:0 “Атлантика” не змогла втримати для себе комфортну перевагу і поступилася микільському “Темпу” 3:7, пропустивши чотири м’ячі у десять останніх хвилинах зустрічі.

Андрій ПИЛИПЧЕНКО, секретар БФЛ

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info