20.1 C
Kherson
Неділя, 24 Вересня, 2023

Останні новини

Стартував флешмоб #футбол_проти_вірусів

У зв’язку з введенням карантину довелося перенести на невизначений термін турнір жіночих аматорських команд з футзалу, присвячений дню 8 березня. 

Турнір відбудеться відразу ж по завершенню карантину в рамках проекту соціальної дії “Футбол об’єднує жінок” за підтримки програми “Активні громадяни” Британської Ради в Україні та Херсонського Фонду “Об’днання”. 
Щоб максимально з користю використати вільний час та підняти командний дух гравчинь, активістки нашої організації оголошують флешмоб #футбол_проти_вірусів
Для участі у флешмобі треба:
  1. зняти на відео своє тренування
  2. розмістити це відео у фейсбуці з хештегом #футбол_проти_вірусів
  3. передати естафету трьом своїм друзям/подругам
  4. отримати позитивні емоції під час зйомок та під час перегляду відео своїх друзів
Ідея флешмобу належить Людмила Погрібна, забезпечила її втілення в життя та старт Елла Петренко (Ella Petrenko)
Передаємо естафету і запрошуємо долучитися до флешмобу гравчинь футбольних команд Людмила Погрібна Oksana Makhanko та Ирина Ткаченко-Галецкая, а також голову Білозерської футбольної ліги Сергей Шевейко
Дивіться відео за хештегом #футбол_проти_вірусів

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info