13 C
Kherson
Четвер, 30 Травня, 2024

Останні новини

Старшокласники Білозерської громади можуть отримати фітнес годинники за перемогу в Quiz-батлах

ГО «Білозерський центр регіонального розвитку» в рамках європейської глобальної програми ‘’Meet and Code’’ запрошує учнів та учениць 10 шкіл Білозерської ОТ Г взяти участь у крутезній онлайн-події «Молодіжні Quiz-битви на знання ІТ»

Мета Meet and Code – показати дітям і молоді віком від 8 до 24 років світ програмування та інформаційних технологій, як із допомогою програмування можна втілити найсміливіші творчі ідеї та як ІТ працюють і впливають на повсякденне життя.

Онлайн-подія «Молодіжні Quiz-битви на знання ІТ» – це онлайн вікторина для учнів 9-11 класів 10 шкіл Білозерської СТГ, яка включатиме три раунди або три батли)). Перший та другий раунди відбудуться 9 та 16 жовтня та матимуть елементарний та середній рівень завдань  у сфері ІТ для учасників.  У кожному з двох батлів буде визначено по три переможці, які змагатимуться за першість у третьому фінальному турі 23 жовтня, де завдання будуть складнішими, ніж у попередніх.  

Бажаючі взяти участь заповнюють реєстраційну форму , після чого кількість учасників буде поділена навпіл: перша половина охочих змагатиметься у першому раунді 9 жовтня, а друга – в другому 16 жовтня. Реєстрація відкрита до 8 жовтня!

На переможців (І-ІІІ місця) чекають крутезні призи – фітнес годинники.

 

Зверніть Увагу! Онлайн-подія «Молодіжні Quiz-битви на знання ІТ» проходитиме на платформі Zoom, а онлайн батл – на сайті Kahoot.It. Тому для участі потрібно мати два гаджети (можна смартфони, ноутбуки, планшети), один з яких матиме Zoom, а інший – для входу на платформу Kahoot.It

Участь у заході безкоштовна, але з обов’язковою реєстрацією.  Також учасники та учасниці заходів мають пройти невеличке онлайн опитування “до” та “після” заходу, посилання на які ми надішлемо вже після реєстрації.

Захід: Quiz –батл  

Дата та час: 9, 16 та 23 жовтня, 16.00-18.00

Спікери: Олександр Василенко , вчитель інформатики Білозерського ЗПЗСО ім. О.Я.Печерського, Катерина Оксенюк та Елла Петренко, організатори заходу

Учасники: учні 9-11 класів 10 навчальних закладів Білозерської громади Херсонської області.

Онлайн-подія «Молодіжні Quiz-битви на знання ІТ» проводиться громадською організацією “Білозерський центр регіонального розвитку” спільно з Управлінням освіти, культури, молоді та спорту Білозерської селищної ради в рамках ініціативи Meet and Code, що реалізується SAP, Haus des Stiftens gGmbH та організаціями-членами мережі TechSoup Europe.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info