7.9 C
Kherson
Середа, 28 Лютого, 2024

Останні новини

Старшокласники Білозерського району відвідали підшефну військову частину

В ході лідерського уїк-енду активістів учнівського самоврядування шкіл Білозерського району, який  провів 2 березня 2017 Білозерський  районний ЦТДЮ, старшокласників чекала захоплююча подорож до вертолітної військової частини, яка дислокується у с.Чорнобаївка. Хлопці і дівчата не тільки ознайомилися з повсякденним життям та побутом захисників нашої Вітчизни, а й побували в музеї військової частини, де кожен дорогоцінний експонат – військову зброю, набої, маскувальне  спорядження, фотоальбоми солдат-миротворців  тощо можна було взяти до рук, розглянути власноруч більш детально.

Але найбільше захоплення викликали відвідини вертолітного полігону, де діти мали змогу відчути себе справжніми авіаторами-захисниками небесних просторів України. Старшокласники з великою вдячністю вручили воїнам частини  власноруч виготовлені обереги і  разом з військовими заспівали патріотичних пісень.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info