17.3 C
Kherson
Четвер, 30 Травня, 2024

Останні новини

Староста Надеждівки звинувачує місцевого депутата у побитті

На Херсонщині староста Надеждівки Олександр Івченко звинувачує депутата Білозерської ОТГ у побитті. Конфлікт стався через ставок, який депутат орендує. За словами місцевих жителів, орендар вибірково дозволяє рибалити тут і напувати корів.

Про бійку, що сталась, розказує староста Надеждівського округу Білозерської селищної ради Олександр Івченко:

Він мені дав ляпаса. Я встиг блок поставити. Чесно, я дав здачі. Він відскочив. Я сказав жінці, щоб вона сіла у машину, і далі я нічого не пам′ятаю”.

 

Зі струсом мозку, розірваною губою і роздробленим переніссям Надеждівський староста потрапив до лікарні. Говорить, що його вдарив орендар ставка і місцевий депутат Олексій Новак.

“Ось тут він його вдарив. Він впав і ми одразу на ліву сторону його перекинули. Я його тримала поки швидка і поліція не приїхали”, – говорить жителька Надеждівки Людмила Пономаренко, яка разом з чоловіком стали свідками конфлікту. Спочатку вговорювала чоловіків, щоб ті не чіпали один одного, а потім вже надавала домедичну допомогу.

“Він упав і я подумала, що він мертвий. Він посинів. Ніс одразу видно стало , що він перебитий”, -додає Людмила Пономаренко.

Конфлікт жителів села з Новаками молодшим – Олексієм і старшим – Леонтієм Миколайовичем, розказує Максим Тафінцев, триває кілька років. Цієї весни орендар повісив об′яву, кому можна користуватися ставком, а кому – ні.

На даний момент ведеться розробка генерального плану нашого села.І суперечка почалася з того, що наш місцевий “олігарх” хоче вивести ставок за межі села. Він має можливість безпосередньо впливати на обласну адміністрацію. Ми ж хочемо повернути ставок в межі села. Щоб рішення про умови надання оренди ставка подавали люди, громада.Щоб вони могли приводити сюди худобу, щоб можна було рибалити місцевим. І староста відстоював наші права, за що і поплатився“, – розказує житель Надеждівки Максим Тафінцев.

Кореспонденти Суспільного телефоном намагалися зв′язатися з Олексієм Новаком. Трубку він не бере. За фактом бійки, розказує речниця Нацполіції Херсонської області Тетяна Пшонь, розпочате кримінальне провадження:

В Білозерському відділі поліції внесені відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.II статті 125. Це легкі тілесні ушкодження. Призначено судово-медичну експертизу, тривають слідчі дії і по факту винних буде притягнуто до кримінальної відповідальності“.

Питання виведення ставка за межи села, говорить староста Олександр Івченко, будуть розглядати на позачерговій сесії – 25 червня.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info