27.4 C
Kherson
П’ятниця, 22 Вересня, 2023

Останні новини

Станіславську громаду на Камянській Січі представили учениці музичної школи

30 квітня та 1 травня, в с. Республіканець Бериславского району на Камянській Січі пройшли заходи щодо відзначення 309-ї річниці заснування  унікальної історичної пам’ятки –  Кам’янська Січ та  відкриттю туристичного сезону на Херсонщині-2018. Тисячі гостей з’їхалися щоб відпочити, поспілкуватись, дізнатись нове та обмінятися досвідом і хорошим настроєм.

Смачна їжа, кінний театр на чолі з козаками, спортивні змагання, художні виставки, козацькі забави, презентація понад 50 туристичних маршрутів, виступи музичних гуртів очікували  на усіх, хто приєднався до яскравого святкування. А ще – показові виступи козаків, пленер для художників, тематичні екскурсії заповідником, змагання гирьовиків,  виставка  військової техніки, яку виставили прикордонники і на  додачу – гості свята могли досхочу поласувати козацьким кулішем та борщем з пампушками, якими пригощали безкоштовно.

 Білозерка.info

 Кожен районний центр та об’єднані територіальні громади на святі мали змогу презентувати свій потенціал, свої таланти та унікальність. Станіславську ОТГ представляли учні класу образотворчого мистецтва  Станіславської дитячої музичної школи  Міліца Анастасія, Сахно Анастасія, Мельник Ірина, Маланчук Тетяна і Тертична Анастасія з виставкою своїх робіт та цікавими майстер-класами з народної витинанки, розпису по тканині та бодіарту. Ні втома,  ні спека не стали на заваді дитячому завзяттю та бажанню показати себе з найкращої сторони. Найбільше порадував  дітей чималий інтерес гостей свята до їх роботи, а вдячні посмішки та слова подяки – надихали. Саме такі діти – активні та небайдужі – і є майбутнім нашої громади.

 Білозерка.info

Окремо слова подяки хочеться висловити батькам, що надали матеріальну підтримку  та приватним підприємцям Кобцю Леоніду та Слівкіну Сергію за надане обладнання для поїздки.

 Білозерка.info

Валентина Чумаченко

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info