Станіславській громаді передали обладнання для артезіанської свердловини

0
245

Станіславська громада отримала від благодійників оснащення для відновлення роботи артезіанської свердловини. Допомогу надав БФ “Ранок Відродження” (Одеса).
Про це повідомили на Facebook-сторінці Станіславської громади.

15 лютого до Станіслава доставили 1500 м пластикової труби діаметром 110 мм та фітінги. Обладнання використають для запуску в роботу артезіанської свердловини, що знаходиться на вулиці Молочній.
Напередодні громада отримала від благодійників силовий трансформатор, свердловинний насос, частотний перетворювач, кабелі тощо.
Також Станіславська сільська військова адміністрація передасть комунальникам дизельне паливо. КП “Надія”, за сприятливих погодних умов та безпекової ситуації, проведе роботи з укладання нового водопроводу та встановить насосне обладнання.

  • Мешканцям Станіслава передали гуманітарну допомогу. Продуктові набори та генератори доставили волонтери GEM – Global Empowerment Mission Ukraine. Благодійники допомагають правобережній Херсонщині з моменту деокупації.
  • Білозерська та Музиківська громади отримали генератори. Таку ж допомогу привезли до Великоолександрівської, Херсонської ти Високопільської громад.
  • Станіславській громаді передали маніпулятор для трактора. Нову техніку вдалось отримати завдяки співпраці з програмою DOBRE. Маніпулятором користуватиметься КП “Надія”.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь