Станіславській громаді передали електрогенератори

0
229

Станіславська громада отримала електрогенератори. Обладнання передала Херсонська обласна комунальна аварійно-рятувальна служба за сприяння Херсонської ОВА.
Про це повідомили у групі “Станіславська територіальна громада” у Facebook.
Загалом до громади привезли 49 побутових дизельних та бензинових електрогенераторів, які мають потужність 7-8 кВт.
Обладнання отримають місцеві жителі, домівки яких були знеструмлені внаслідок ворожих обстрілів. Після того, як електропостачання відновлять, генератори треба буде повернути протягом двох тижнів з моменту подачі електроенергії.

  • 4 листопада мешканці звільнених територій Херсонщини отримали від міжнародних громадських організацій, благодійників та волонтерів 934 продуктових набори, 11011 буханок хліба, 250 порцій гарячих обідів, 4444 літри питної води. Також людям передали ОСБ – листи, плівку для вікон та 12 кг корму для тварин.
  • Херсонська обласна державна адміністрація надала гуманітарну допомогу Дар’ївській громаді. Категорійним верствам населення передали одяг, ковдри, подушки, човни, установки для очищення води, обігрівачі, спальні мішки, таблетки для дезінфекції води, засоби особистої гігієни та продукти харчування.
  • У Дар’ївській громаді підприємствам та організаціям надали грошові сертифікати від Херсонського обласного благодійного фонду “Мангуст”. Також грошові сертифікати на суму 10 тисяч гривень видали мешканцям громади, у яких пошкоджені оселі внаслідок підтоплення через підрив Каховської ГЕС.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь