Станіславській громаді надали сівалку та дискову борону

0
168

У Станіславській СТГ з’явилась нове обладнання для сільськогосподарської техніки. Сівалку й дискову борону громаді передали у межах проєкту місцевого економічного розвитку Програми “Децентралізація приносить кращі результати та ефективність” (DOBRE).
Про це повідомили на Facebook-сторінці Станіславської сільської територіальної громади.

Технікою зможе користуватись комунальне підприємство для проведення посівної кампанії. Сівалка та дискова борона призначені для обробки ґрунту перед посівом, вирівнювання поверхні, збереження вологи та висіву зернових й овочевих культур.
Техніка надійшла в рамках Програми DOBRE. Цей проєкт виконується міжнародною організацією Global Communities та фінансується Агенцією США з міжнародного розвитку (USAID).

  • У 2023 році Білозерському центру первинної медико-санітарної допомоги передали 20 генераторів. Техніка надійшла від БФ “Ініціатива+”, БО “Міжнародний благодійний фонд патріот ЮА”, “Центру волонтерства та захисту”, ВОЗ (Нідерланди), БО “ХОУП прожект” та ГО “Чернівецька бізнес-група”.
  • 250 мешканців Білозерки, Інгульця та Херсона отримали від благодійників необхідні речі. Допомогу доставили волонтери UNHCR Ukraine – Aгентства ООН у справах біженців в Україні. Місцевим жителям роздали теплі ковдри та матраци, постільну білизну, набори посуду тощо.
  • Волонтери Global Empowerment Mission привезли бутильовану воду у Комишани. У Кізомисі вони роздали гігієнічні набори IOM. Мешканцям Зорівки, Черешеньок, Правдиного, Нової Зорі та Таврійського благодійники передали продукти харчування та засоби першої необхідності.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь