6.2 C
Kherson
П’ятниця, 1 Березня, 2024

Останні новини

Станіславські та білозерські майстрині – на козацькому фестивалі «Кварта»

В селі Республіканець Бериславського району 22-23 вересня на території історико–культурної пам’ятки «Кам’янська січ» відбувся національно-патріотичний фестиваль традиційної козацької культури «Кварта».

Холодний вітер і дощ не завадили проведенню першого фестивалю козацької слави. На Кам’янській Січі, в одному з найбільш знакових історичних місць Херсонщини, зібралися представники організацій українського козацтва, діячі культури, байкери, а також жителі Херсонщини – шанувальники активного відпочинку, які вирішили відвідати свято, незважаючи на несприятливий прогноз погоди.

Козацький фестиваль розпочався урочистим підняттям Прапора України. Після чого відбувся молебень за полеглими за волю України та покладання квітів до могили кошового отамана Костя Гордієнка.

У фестивалі прийняли участь і майстри декоративно–ужиткового мистецтва Білозерського району.

Майстер-клас з витинанки «Як у хаті витинанка, то й добро стоїть на ганку» провела викладач образотворчого мистецтва Станіславської ДМШ Чумаченко Валентина Іванівна з ученицею Маланчук Тетяною.

Майстер-клас з розпису по тканині «Кольорові гармонії» виконали учениці класу образотворчого мистецтва Станіславської ДМШ Тертична Анастасія та Чумаченко Наталя (викладач – Чумаченко Валентина Іванівна).

Виставку–продаж сувенірної продукції « Український оберіг» представила майстриня з Білозерки Демура Анжеліка.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info