20.8 C
Kherson
Четвер, 28 Вересня, 2023

Останні новини

Станіславські та білозерські артисти взяли участь у Всеукраїнському фестивалі національних культур “Таврійська родина”

 Білозерка.info

Всеукраїнський фестиваль національних культур “Таврійська родина”, що проходить в м. Генічеськ, цього року в двадцяте зібрав творчі колективи з усіх куточків України. Білозерську та Станіславську громади теж представляли творчі колективи.

 Білозерка.info

Про поїздку делегації Станіславської ОТГ розповідає Світлана Симоньянц на сторінці “Культурне життя Станіславської громади“:

Нашу громаду на фестивалі представили вокальний народний ансамбль “Ольвія” (керівник – заслужений працівник культури України В’ячеслав Гребенюк) та дует “Подих”(керівник – Світлана Симоньянц).
Не буду розповідати яких зусиль нам коштувала ця поїздка!
Одне зрозуміла – нікому в нашій країні та в нашій громаді культура не потрібна! Про неї згадують, тільки коли наближається якесь свято або ж треба гарно зустріти поважних гостей з піснями та короваєм!
І ніхто не замислюється над тим, що якщо знищити нашу культуру, то про які фестивалі чи про який розвиток туризму може йти мова!
До речі, для тих, хто не розуміє, для чого нам приймати участь у фестивалях всеукраїнського чи міжнародного значення – таким чином ми робимо нашу громаду відомою! Ансамбль “Ольвію” запам’ятали з минулорічного фестивалю, а цього року колектив поповнився новим учасником – Горб В. С., з чим я вітаю нашого колегу-аматора та наш колектив!
Своїм виступом дуже добре зарекомендував себе талановитий молодіжний дует “Подих” Широкобалківського СБК у складі Муравської Христини та Першин Тетяни.
А як гарно виглядала наша творча делегація на святковій ході вулицями Генічеська, скільки людей побачили, що в якомусь невідомому їм прилиманському селі Станіслав є такий гарний герб!
Зрозуміло, що всі учасники поїздки доклали максимум зусиль, щоб достойно представити нашу громаду, за що їм моя щира вдячність, глибока повага та низький уклін! ВИ – НАЙКРАЩЕ, з того, що є у нас в громаді!
І, ГОЛОВНЕ, дякувати Богу, є у нас в громаді небайдужі ЛЮДИ, які завжди прийдуть на допомогу культурі! Завдяки їм ми мали змогу прийняти участь у фестивалі. Тож, учасники поїздки вклоняються в пояс та щиро дякують нашим спонсорам:
– головам фермерських господарств ДНІСТРЯНСЬКОМУ В. С. та ЧЕЧІНУ В. І.,
– засновнику компанії “ЕКО ЛЕНД” БАХТІНУ А. П.,
– приватним підприємцям ГРЕБЕНЮКУ В. А., САХНО Л. В., КОРОБЦОВУ І, В., ВАШИНІ О. М., СОЛЯНІК Т. П.,
– заступнику сільського голови СМУТЧЕНКУ С. Л.,
– в. о. старости с. Широка Балка САМОЙЛЕНКО І. Д.

Другий день фестивалю “Таврійська родина” розпочався із зустрічі керівників творчих колективів з організаторами заходу, з начальником обласного управління культури Думінською С. В., директором Херсонського ОЦНТ Капелюшником В. В. у Генічеському краєзнавчому музеї. Для керівників провели цікаву екскурсію залами музею, потім всі знайомилися з новими колективами, які прибули вперше на ювілейний 20-й фестиваль, обговорили організаційні питання та наприкінці обмінялися подарунками. Наш керівник народного ансамблю “Ольвія” Гребенюк В. Д. подарував Генічеському музею свою авторську книгу зі збіркою пісень, у якій є пісня генічеського композитора.

Білозерщину на фестивалі представив молодіжний кавер-гурт «COVER TOWN» (керівник методист Білозерського районного будинку культури Вадим Тірон). Артисти презентували країну Ізраїль. Вродлива, струнка, екстравагантна солістка – Юліана Гузенко, гра на саксофоні і трубі та хореографічна замальовка, припали до душі глядачам. Діти і дорослі співали і танцювали разом з нашими артистами. Криками «браво» та гучними оплесками вони дякували виконавцям за професійно виконаний твір та гарний настрій.

 Білозерка.info

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info