Станіславська військова адміністрація придбала спецтехніку для місцевих комунгоспів

0
43

Станіславська СВА придбала екскаватор для Олександрівського комунгоспу та колісний трактор для Станіславського КП “Надія”. Техніка потрібна громаді для пришвидшення ремонту водомережі, благоустрою населених пунктів та вивезення твердих побутових відходів.

Про це нашим кореспондентам повідомляє начальник Станіславської сільської військової адміністрації Олександр Бабуцький.

 Білозерка.info

Взагалі ситуацію у громаді керівник називає стабільно напруженою, оскільки через постійні обстріли ліній електропередачі сусідньої Білозерської ТГ, у населених пунктах Станіславської громади виникають перебої з електропостачанням. Це в свою чергу призводить до відсутності водопостачання. Періодично світло зникає на 3-4 доби. Наразі населені пункти громади знеструмлені вже другу добу.

Працівники “Херсонобленерго” виїжджають на ремонт лише за безпечних для проведення ремонтних робіт умов, тож місцеве населення з розумінням ставиться до ситуації.

За словами Олександра Бабуцького, Станіславська громада за необхідності надає енергетикам дизпаливо, а також допомагає саперам в організації процесу  розмінування території.

На щастя, внаслідок аварії на Каховській ГЕС мешканці Станіславської громади не постраждали. Волонтери постійно привозять сюди очищену питну воду та інші гуманітарні вантажі. Зокрема, двічі на місяць до громади надходить допомога від міжнародної організації World kitchen.

На даний час, у зв’язку із високою загрозою аварії на ЗАЕС, станіславці роблять запаси питної води та продуктових наборів довготривалого зберігання.

  • За інформацією Херсонської ОВА, минулої доби над відновленням світла на Херсонщині працювали 32 бригади – це 134 робітників та 54 одиниці техніки. Зокрема, енергетики виконували аварійно-відновлювальні роботи на лініях, що живлять Херсон, Посад-Покровське, Благодатне, Олександрівку.
  • Станом на 30 червня на деокупованій Херсонщині сапери обстежили 57 178,5 гектара територій, з них 49 357,2 гектара – землі сільськогосподарського призначення. На цих територіях виявлено та знешкоджено 80 798 вибухонебезпечних предметів.
  • Власники екоферми “Лиманська коза”, розташованої у Станіславській громаді, отримають грант у розмірі 3,5 тисячі євро. Кошти від італійського концерну Nazionale del Parmigiano Reggiano будуть використані на відновлення сирного виробництва. Грантові кошти допоможуть власникам екоферми налагодити виробництво та збут продукції.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь