27.8 C
Kherson
Понеділок, 22 Липня, 2024

Останні новини

Станіславська сільська рада відзначила переможців конкурсу “Мій край, моя громада” грошовими призами

Переможці конкурсу “Мій рідний край, моя громада” отримали цінні грошові подарунки за призові місця.

27 грудня в приміщенні Станіславської сільської ради відбулося нагородженя переможців конкурсу “Мій рідний край, моя громада”. Як повідомляє Станіславська ОТГ на своїй сторінці в Фейсбук, конкурс був започаткований в минулому році відділом освіти, молоді та спорту Станіславської сільської ради за підтримки сільського голови.

Все починалося з творів-роздумів про те, якою діти бачать свою громаду в майбутньому. В цьому році конкурс набув більших масштабів,охопивши юних поетів та художників. Дуже приємно, що є люди, які розуміють,наскільки важливою є підтримка та розвиток підростаючого покоління.

Спонсорами нагородження були сільський голова Желуденко В.В., який замовив для дітей магніти з надписом на пам’ять, світловідбиваючі браслети, провів екскурсію кабінетами, розповів про роботу ради та пригостив солодощами, та представник ГО” Українське об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО в Херсонській області” Ісаєнко Дмитро Миколайович разом з директором Правової групи “Радник” Логашевою Катериною Олегівною, які подарували грошові призи за І місце-1000грн.,ІІ місце-500грн. та ІІІ місце- 300грн.

Це дуже гарний стимул для дітей розвиватися і прагнути до нових перемог, повірити в себе і зрозуміти, що вони можуть самі творити своє майбутнє! 

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info