22.6 C
Kherson
Субота, 23 Вересня, 2023

Останні новини

Станіславська сільська рада оприлюднила список збору акцизного податку

 Білозерка.info

 

Враховуючи, що в бюджеті не вистачає коштів на нагальні проблеми, а Державна фіскально служба (податкова) відмежувалася від контролю за сплатою податків, іншого способу впливу на платників податків немає, як оприлюднення доходів бюджету села по різним видам податку. Уговори не діють. Можливо думка громадськості вплине на недобросовісних платників податків. Адже це кошти для розвитку громади, це і дороги, і освітлення, і покращення усіх видів обслуговування громадян (медичного, освітнього, культурного, соціального, адміністративного та ін.).

Сьогодні при виконавчому комітеті створена комісія по раціональному використанню землі, вже на першому засіданні виявились цікаві факти. Результати комісії будуть оприлюднені, думаю ми дізнаємось багато цікавого про використання землі. Звісно це робота не одного місяця, адже частиною землі розпоряджається райдержадміністрація, частиною держземагенство, а частиною облдержадміністрація. Ми розпочали роботу по збору цієї інформації. Деякими земельними ділянками вже займаються правоохоронні органи.

Але наразі про акцизний податок. Це податок який платять підприємці з роздрібного продажу підакцизних товарів (алкогольні напої, пиво, тютюнові вироби). Він становить 5% від продажу таких товарів. На сьогодні ніякого контролю за цим податком немає і його сплата на совісті підприємця. Єдиний контроль може установити сам покупець, коли затребує фіскальний чек при покупці товару, це єдина гарантія того, що 5% підуть до бюджету громади, а не в іншому напрямку. Зазвичай ми не надаємо значення фіскальному чеку, а за цим стоїть добробут наших сіл.

Тож надаю дані збору акцизного податку до бюджету громади за 5 місяців. Сухі цифри нічого не кажуть, але порівняльна характеристика аналізу говорить сама за себе.

 Білозерка.info

 

За матеріалами: Станіславська сільська об’єднана територіальна громада

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info