36.5 C
Kherson
П’ятниця, 12 Липня, 2024

Останні новини

Станіславська сільська рада оголосила результати конкурсу «Мій рідний край, моя громада»

В грудні 2019 року в Станіславській ОТГ проходив конкурс «Мій рідний край, моя громада», який реалізовувався відділом освіти, молоді та спорту Станіславської сільської ради. Завданням конкурсу було виховання у молодого покоління громади шанобливого ставлення до краю, в якому вони проживають; підтримка дітей та молоді, небайдужих до майбутнього своєї громади, які цікавляться життям громади і виявили творчі здібності. Журі у складі заслуженого журналіста України, Члена спілки письменників і журналістів Херсонщини О.К.Голобородька, голови ГО «Білозерський центр регіонального розвитку» Е.Є.Петренко та начальника відділу освіти, молоді та спорту А.Ю.Потапової, визначили переможців в таких номінаціях:
В номінації «Авторський вірш»
І місце отримав вірш «Мій рідний край, моя громадо!», автором якого є станіславець Чуприна Богдан (12років);
ІІ місце журі присудило «Акровіршеві» Іванової Валентини (10років), яка теж зі Станіславу.
ІІІ місце – «Моє село!», вірш про с.Станіслав, написаний Лелеко Анною
(12років).
В номінації «Твір – роздум» І місце отримала мешканка села Станіслав Мельник Ірина(16років), яка написала твір – роздум «Станіслав – колиска мого дитинства».
В номінації «Малюнок» в молодшій групі маємо такий результат:
І місце – « Моя Україна!», робота Зарубної Вікторії (7років, с.Широка Балка);
ІІ місце –«Ніч на Дніпровському лимані» Шабаліної Ліліани(7років, с.Широка Балка);
ІІІ місце розділили роботи «Закохуються люди, закохуються навіть…» Чучман Злати (7 років, с.Станіслав) та «Сонячні барви» Іванова Атрема (7 років, с.Широка Балка).
В середній групі переможцями стали:
І місце – «Майбутній парк – легені мого села», робота Скребель Карини (9 років, с.Станіслав);
ІІ місце – «Чарівні кручі» Кулібаби Нікіти (10 років, с Широка Балка);
ІІІ місце – «Мальовниче село» Бродовської Марини (10 років, с.Софіївка).
В старшій групі:
І місце розділили робота «Мирне небо моєї Батьківщини» Петренко Марії (11років, с.Станіслав) та робота «Моя мрія побудувати церкву у Широкій Балці, в мальовничому місці села» Волошина Богдана (12 років);
ІІ місце – «Зимовий пейзаж в селі», який створив Петрушак Денис (13 років, с.Станіслав);
ІІІ місце – «На березі лиману», Сербін Поліна (11 років, с.Станіслав).
Творче, креативне, розумне покоління нашої громади заслуговує на нашу з вами увагу, схвалення та підтримку! Переможці будуть запрошені для нагородження на зустріч із Станіславським сільським головою, а учасники отримають подяки від відділу освіти, молоді та спорту!

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info