12.6 C
Kherson
Неділя, 21 Квітня, 2024

Останні новини

Станіславська «КАZКА» – трансформація в Центр розвитку дитини

Всі батьки мріють, щоб їх діти були всебічно розвиненими, талановитими, розкутими, мали гарну пам’ять і відмінно вчилися. Для цього існують дошкільні навчальні заклади та дитячі центри раннього розвитку, які допомагають малюкам в ігровій формі засвоїти необхідні знання для успішного навчання в школі.

Ось і Станіславський дошкільний навчальний заклад зробив значимий крок для своєї майбутньої громади та її маленьких громадян – став Дошкільним навчальним закладом – Центром розвитку дитини (скорочено – ДНЗ-ЦРД). Це рішення затвердили депутати Станіславської сільської ради на сесії 18 серпня 2017р..

Завітавши в Станіслав, ви переконаєтеся, що в дошкільному закладі-центрі розвиту дитини  створено інноваційне освітньо – виховне середовище, орієнтоване на впровадження інноваційних педагогічних технологій: кабінет валеології, кабінет образотворчого мистецтва, кабінет англійської мови, кабінет соціального педагога та практичного психолога, музична зала, спортивна зала, методичний кабінет, кабінет сестри медичної старшої.

На подвір’ї дошкільного закладу розміщенні ігрові майданчики для кожної вікової групи, «Стежина здоров’я», етнографічна галявина, стадіон.

Ви запитаєте, що змінилося для батьків та дітей, і в чому ж різниця?

Відтепер Станіславська «КАЗКА» пропонує широкий спектр послуг і програм, спрямованих на розвиток інтелектуальних, фізичних і творчих можливостей дитини, починаючи з дошкільного віку. Проводяться заняття із степ–аеробіки, ритміки, основ валеологічного виховання, хореографії;  проблемно – пошукові заняття соціально –морального розвитку «Пізнаємо себе». 

Сучасний світ медіа технологій та інтернету не збавляє швидкості, тому в ДНЗ-ЦРД в цьому році розпочнуться розвивальні медіа заняття, корекційно – розвивальні заняття. Вже декілька років поспіль проводяться заняття з англійської мови, гурток англійської мови з елементами художньої праці;  працює дитяча анімаційна студія «Kinder cinema»; після тривалої перерви, але на новій, більш  творчій хвилі продовжить свою роботу   АРТ-студія «COLOR HOUSE», хореографічний гурток «Золоті промінці» заняття з логопедом. 

Оновила свою діяльність  команда по роботі з батьками «Школа турботливих батьків» або «Батьківський університет» на чолі з методистом по експериментальній роботі Кислою Н.В. та практичним психологом Кобець К.О. В «університеті» батьки будуть мати змогу отримати корисні консультації та поради щодо виховання своїх малюків, а також самі будуть відвідувати курси та гуртки за творчим покликом.

Та головне, що на базі дошкільного навчального заладу-центру розвитку дитини батьки не лише малюків із Станіслава, а й сусідніх сіл майбутньої об’єднаної  громади зможуть скористатися додатковими платними послугами, які пропонує «Казка». Це і тематичні дні народження для дитини; заняття, гуртки та майстер-класи від педагогів для дітей та батьків у вихідні дні; це «вихідні» групи тимчасового перебування.

Ці заняття та гурткова робота  дозволяють  кожній дитині проявляти себе.  Всі програми розроблені у відповідності з вимогами до дітей даної вікової категорії та засновані на досвіді відомих психологів, педагогів та інших вчених, які пропонують як традиційні, так і нетрадиційні методи. З 2015 року педагоги Станіславського ясел-садка є учасниками дослідно – експериментальної роботи всеукраїнського рівня з теми «Психолого – педагогічне забезпечення» особистісно орієнтованої освіти на засадах гуманної педагогіки в дошкільному навчальному закладі (наказ МОН України №19 від 29.02.2016 р.)

Завдяки професійній команді педагогів на чолі з завідувачем в Кислою Л.Г. – заслуженим  працівником  освіти України, лауреатом  щорічної Премії Верховної ради України, депутатом  Білозерської ради –  в  Центрі створена комфортна та психологічно-безпечна атмосфера, що дає можливість дитині бути самим собою!

Вже всі переконалися, що  Станіславська «КАЗКА» – один з найкращих закладів України! У світі казки і живеться по–казковому!

А ти відвідуєш «КАЗКУ»?

Вікторія Лелеко

ДОВІДКОВО:

Цей матеріал надійшов на конкурс журналістських робіт, який проводить ГО «Білозерський центр регіонального розвитку» в рамках проекту “Сільська рада онлайн” в партнерстві з порталом «Білозерка Інфо» та газетою «Придніпровська зірка» за підтримки чеської неурядової організації NESEHNUTI в рамках Програми трансформаційної співпраці Міністерства закордонних справ Чеської Республіки.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info