12.6 C
Kherson
Неділя, 21 Квітня, 2024

Останні новини

Станіславська громада вперше розробила “бюджет для громадян”

Вперше мешканці Станіславської об’єднаної територіальної громади зможуть ознайомитися з сільським бюджетом  у зрозумілій та доступній формі. Це стало можливим завдяки участі громади у програмі DOBRE “Децентралізація приносить кращі результати” та експертній підтримці фахівців громадського партнерства “За прозорі місцеві бюджети”.

Бюджет для громадян – це спрощена, позбавлена технічної мови презентація інформації про бюджет громади. Бюджет для громадян створений, щоб зробити складну та технічну бюджетну інформацію доступною. Він нагадує, що бюджет громади – це кошти всіх її мешканців  і показує,  що гроші в бюджеті не з’являються нізвідки, а витрати з бюджету не робляться лише за бажанням когось з керівників громади, або групи громадян.

Познайомитися з електронною формою бюджету для громадян можна на сайті сільської ради, а друкований примірник отримати під час вуличних акцій, які відбудуться 28 Вересня 2019р. в с. Станіслав о 17-00  та с. Широка Балка о 19-00 в холі  Будинків  культури під час концертних програм до Дня людей похилого віку. Також під час акцій можна поспілкуватися з представниками сільської ради та дізнатися детальну інформацію щодо бюджету громади на 2019 рік, подати свої пропозиції до бюджету громади на 2020 рік.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info