Станіславська громада виділила три мільйона гривень для ремонту пошкоджених осель

0
430

Станіславська сільська рада виділила з місцевого бюджету три мільйона гривень на придбання шиферу. Будматеріали призначені для ремонту житла, пошкодженого внаслідок ворожих обстрілів.

Про це нашому виданню повідомив начальник Станіславської СВА Олександр Бабуцький.

“Ми виділяємо три мільйони гривень на закупівлю та доставку 7,5 тисяч листів шиферу до Станіслава для ремонту пошкоджених приватних будинків та комунальних будівель. Закуплений шифер плануємо доставити протягом грудня 2023 – січня 2024 року”, – говорить керівник громади.

На сайті державних закупівель Prozorro наразі розміщена інформація про те, що тендер на придбання 7575 штук листів волокнистоцементних хвилястих (НТ) отримало ТОВ “ІВАНО-ФРАНКІВСЬК-ДАХ”.
Доставити шифер до громади компанія повинна до 31 грудня. Сума закупівлі складає 2 499 750 грн. Ціна одного листа шиферу – 330 грн. Ще півмільйона гривень планують витратити на доставку матеріалів.

Щоб отримати шифер, власникам пошкодженого майна необхідно буде звернутися до сільської ради.

  •  Російські військові посилили артилерійські обстріли Станіславської громади. Протягом 12-14 грудня місцеве населення потерпає від масштабних терористичних атак з боку окупантів. За цей період у Станіславі пошкоджено ліцей, в якому вибито більше 60 вікон, та 24 житлових будинки. В Олександрівці пошкоджені 2 будинки, ще 4 оселі – у Широкій Балці.
  • 13 грудня внаслідок артилерійського обстрілу у Станіславі були пошкоджені приватні будинки та майно фермерського господарства.
  • 10 грудня ворог атакував Станіслав та Іванівку. Внаслідок обстрілу пошкоджені приватні будинки, травмована одна людина. За словами місцевих мешканців, окупанти обстріляли населений пункт касетними  снарядами.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь