Станіславська громада придбала нове обладнання для КП “Надія”

0
188

Станіславська сільська рада виділила кошти на придбання обладнання для місцевого комунального підприємства “Надія”.

Як повідомляють у Станіславській сільській раді, на  КП “Надія” спрямували 200 000 гривень. За ці кошти придбають шини, диск, гідро-рукава, запасні частини для ремонту екскаватора та ін.
Вирішенням проблем громади займаються не лише представники влади, а й місцеві активісти. Зокрема, Андрій Доскочинський, Іван Козаков, Олександр Цапало та Олександр Берестень  допомогли полагодити обладнання на свердловині у Станіславі.

  • 16 листопада у Широкій Балці Станіславської громади встановили ємність для води, яку передала громадська організація “Ранок відродження” за сприяння Херсонської ОВА.
  • Нещодавно до Станіслава доставили гуманітарний вантаж. Допомогу передали волонтери місії “Проліска” за сприяння UNHCR Ukraine – Агентство ООН у справах біженців в Україні. Місцевим мешканцям видали ковдри, матраци, постільну білизну, подушки, сонячні лампи та каністри для води.
  • Днями мешканцям Білозерської громади видали продуктові набори. Допомогу надав Український Червоний Хрест, в рамках спільного проєкту з Всесвітньою Продовольчою Програмою. Продукти видали жителям Томиної Балки, Новодмитрівки, Нової Зорі, Розливу, Правдиного та Таврійського.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь