Станіславська громада отримала потужні генератори від ХОКАРС

0
116

Херсонська обласна комунальна аварійно-рятувальна служба передала Станіславській громаді три генератори. Про це повідомила Станіславська військова адміністрація у Facebook.

Допомогу громада отримала за сприяння Херсонської обласної військової адміністрації. Потужність кожного генератора – 30 кВТ. Завдяки такій техніці насоси артезіанських свердловин зможуть працювати безперебійно, навіть під час підключень світла. Вони більше не будуть залежати від електропостачання.

Окрім цього, до села Олександрівка доставили 20 електрогенераторів. Їх встановлять для потреб тих місцевих мешканців, у чиїх домівках ще немає електроенергії. Одним генератором зможуть користуватись 4-5 сімей.

ХОКАРС відправила до громади продукти довготривалого зберігання. Ними забезпечать пільговиків. Також частину продуктів розмістять у пунктах незламності і сховищах.

-Діти з Олександрівки Станіславської громади отримали гуманітарну допомогу від поліцейських Івано-Франківської області. Малечі передали продукти харчування, одяг, канцелярське приладдя та засоби індивідуальної гігієни. Також корисними та необхідними речами забезпечили херсонських дітей, чиї оселі були підтоплені внаслідок підриву Каховської ГЕС.

В Олександрівку повернувся інтернет-провайдер «Діджиком». Мешканці села знову можуть користуватись безпровідним радіо-інтернетом. Також у селі започаткували нову традицію – двічі на тиждень о 9:00 вмикати гімн України.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь