15.4 C
Kherson
Вівторок, 19 Вересня, 2023

Останні новини

Станіславська  громада отримала обладнання для відновлення водопостачання

Благодійники з фонду «Ранок відродження» доставили свердловинний насос та ремонтні матеріали для відновлення водомережі у Широкій Балці.

Про це повідомили у Херсонській ОВА.

 Білозерка.info  Білозерка.info

Після деокупації правобережної Херсонщини у Станіславській громаді триває відновлення інфраструктури населених пунктів, знищеної внаслідок ворожих обстрілів. Багато проблем пов’язано з налагодженням водопостачання та роботи комунальних служб.

«Сьогодні ситуація у комунальній сфері громади доволі напружена. Не вистачає працівників у комунальних підприємствах, техніка розграбована, немає дизпалива, ремонтних матеріалів і коштів для їх закупівлі, люди майже не сплачують за спожиту воду. Особливо важко жителям Олександрівки. Тут поки що немає ні світла, ні води, ні газу. Дизель-генератори ми отримали, але знову ж таки не вирішене питання з пальним для них. Внаслідок активних бойових дій на території Олександрівки водопровід пошкоджений у багатьох місцях. Чекаємо черги коли Херсонобленерго замінить пошкоджені стовпи та відновить електромережу, тоді гарантовано буде і вода», – говорить начальник Станіславської сільської військової адміністрації Олександр Бабуцький.

Окрім обладнання для відновлення водопостачання волонтери  привезли питну воду – загалом 3500 пляшок. Їх розподілять між жителями громади, які того потребують.

Мешканці Херсонщини отримали допомогу від UNICEF. До звільнених громад надійшла велика партія потужних генераторів для медичних закладів та відновлення водопостачання. Тридцять електрогенераторів на 20 та 42 кВт уже прибули до Херсонщини.

Два генератори із цієї партії забезпечуватимуть стабільну роботу медзакладів Херсонщини навіть попри тимчасову відсутність електропостачання.  11 генераторів передбачені для МКП “Херсонводоканал”, 17 пристроїв надійдуть у Станіславську, Музиківську, Білозерську, Борозенську, Милівську та Дарʼївську територіальні громади.

30 січня в селі Зелений Гай, що входить до Чорнобаївської громади, відновили водопостачання. Зробити це змогли завдяки генератору, який надали благодійники. Сьогодні він забезпечує водою 59 жителів села. Також волонтери передали для мешканців Зеленого Гаю 21 буржуйку, ліхтарі, постільну білизну, ковдри, продуктові набори, харчові каністри для води, дитячий одяг та солодощі.

 

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info