Станіславська громада отримала мобільні ФАПи

0
69

Станіславська територіальна громада отримала два мобільні ФАПи від благодійної організації.

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написав начальник Станіславської СВА Олександр Бабуцький.

Мобільні фельдшерсько-акушерські пункти у громаді з’явилися завдяки співпраці Херсонської ОВА та ГО “Ротарі клуб”, – йдеться у повідомленні.

ФАПи оснащені всім необхідним обладнанням, зокрема, стоматологічним устаткуванням, дефібрилятором, кисневим концентратором, апаратом УЗД та ін.

Мобільні медичні пункти працюватимуть на території  Широкої Балки та Олександрівки.

За інформацією Херсонської ОВА, 18 травня відбулася зустріч начальника Херсонської ОВА Олександра Прокудіна з головами територіальних громад регіону. Представники влади обговорили низку важливих питань, зокрема, ситуацію у медичній галузі. Йшлося про виклики, пов’язані зі збільшенням навантаження на медзаклади на деокупованих територіях та необхідність більш ефективної роботи у питаннях підтримки ментального здоров’я населення.

Днями волонтери привезли до Херсонської дитячої обласної клінічної лікарні медичні вироби та лікарські засоби. Цей вантаж буде розподілено між медзакладами деокупованої частини області.

16 травня медики-волонтери українсько-ізраїльської місії FRIDA Ukraine відвідали Чорнобаївку та Музиківку. За два дні виїзних прийомів команда волонтерів, яка складається з 16-ти лікарів, провела 720 консультацій та зробила 49 УЗД і 63 ЕКГ. У Музиківці було прийнято 75 людей, найбільше пацієнтів зверталось до окуліста та ендокринолога. За консультацією до спеціалістів команди FRIDA звернулося 75 мешканців Чорнобаївської громади.

 

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь