15.5 C
Kherson
Середа, 4 Жовтня, 2023

Останні новини

Станіславці висадили близько 200 дерев миру

 Білозерка.info

6 квітня в Станіславі діти та дорослі масово садили дерева.  В рамках акції “Посади дерево миру” оезеленено паркову зону села Станіслав, подвір’я школи та дитячого садочку.

В акції прийняли участь колективи сільської ради, будинку культури, дитячого садка та лікарської амбулаторії, а також депутати сільської ради. Загалом висаджено 89 саджанців горіхів, платану, берізок, вишень.

Учні та працівники Станіславської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. К.Й. Голобородька не стояли осторонь. Кожен класний колектив на шкільній ділянці, на території стадіону, у парковій зоні посадили по 2-3 дерева. Загалом було висаджено 62 саджанця. Серед них: платани, катальпи, акації, горіхи, берези, тополі, софора, туя та інші. Тепер перед школярами стоїть важлива задача доглядати, плекати зелені насадження, щоб зазеленіла школа затишком, миром і злагодою.

А напередодні Всесвітнього дня довкілля, в рамках акції “Посади дерево миру”, дошкільнята старшої групи “Сонечко” Станіславського ясла-садку “Казка” мали змогу висадити алею берізок перед дошкільним навчальним закладом. Цю алею молодих дерев діти висадили в честь загиблого героя Сергія Сонька, який загинув на початку цього року в зоні АТО, захищаючи нашу Батьківщину.

Нехай ці берізки нагадують майбутнім захисникам про честь і славу свого народу. Нехай ці молоді дерева принесуть мир у нашу країну. Слава Україні!

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info