18.8 C
Kherson
Понеділок, 25 Вересня, 2023

Останні новини

Станіславці насмажили млинців для бійців в зоні АТО

 Білозерка.info

Станіславці охоче взяли участь в приготуванні млинців та пирогів (і не тільки) для наших хлопців і передали їх на фронт.

Про це у Facebook повідомив Микола Сонько: “Активну участь в акції прийняли горомадяни: Кубілевич Н.Д., Маліновський Д.Д., Мялик О.З., Колодченко Г. Соболєва С.П., Смутченко О.А., Воловік Л.В., Шпак М.Т., Смутченко С.Л., Мантрова О.С., Петренко М.С., Кецько Н.В., Дишкант Т.М., Чинко Р.М., Артющенко Р.М., Ніколенко Л.М., Сонько Т.Є., Скурталенко Ю.О., Прилуцький Л.Г., Сахно Л.А., Кулинич Л.В., працівники сільської ради, працівники дитячого садка “Казка”, працівники загальноосвітньої школи I-III ступенів, ім. К.Й. Голобородька, працівники лікарні.

Докладаємо зусиль для якнайшвидшої відправки смаколиків на передову. Просимо пробачення, якщо когось не вказали в списку. Велике всім спасибі”.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info