28 C
Kherson
Неділя, 24 Вересня, 2023

Останні новини

Станіславці можуть залишитися без води

 Білозерка.info

Станіславці можуть залишитися без води. Про це написав у Facebook сільський голова Володимир Желуденко: “Ситуація серйозна. Останній раз тарифи на воду змінювались в листопаді 2014 року. За цей час постійно зростали складові тарифу (основні – електроенергія та зарплата). Таким чином, вже на наступний місяць після прийняття тарифу комунгосп працював у збиток. Але ми два роки всякими шляхами старались допомогти комунгоспу з бюджетів (сільського, районного, державного), щоб наші жителі в такий тяжкий час не несли ще й тягар ціни на воду. Це щорічно від 70 до 100 тис грн. Але всьому приходе кінець. І в селі є і інші проблеми. До цього добавились проблеми субсидій, які держава повертає комунгоспу з запізненням до 3-х місяців, а це і є оборотні кошти. Бюджет села вже не взмозі покривати витрати на воду жителів села, та і це не правильно – тариф повинен бути економічно обгрунтований. Да, у мене теж є питання до роботи комунгоспу, є претензії, але ж і є закони економіки. І мені не хочеться будоражити село. Та якщо комунгосп хоть раз вчасно не заплатить за електроенергію, обленерго відключе свердловини”. 

4 грудня 2016р. об 11.00 у приміщенні Станіславського сільського будинку культури відбудуться громадські слухання з питання коригування тарифів на послуги водопостачання КП “Надія” Станіславської сільської ради.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info