2.3 C
Kherson
Неділя, 10 Грудня, 2023

Останні новини

Спортивній громаді – свій стадіон!

Ще у березні цього року активісти громадської організації «Музичани» у співробітництві з проактивною частиною місцевої футбольної команди підготували проектну пропозицію «Спортивній громаді – свій стадіон!» на конкурс «Місцеві ініціативи для розвитку громад», що проводився за проектом «Голос громади у місцевому самоврядуванні», який виконує ГО «Громадський центр «Нова генерація», регіональний партнер програми USAID DOBRE у Херсонській області. Цей проект увійшов до числа переможців і отримав фінансування!

Метою ініціативи є лобіювання розвитку спортивної інфраструктури на території Музиківської ОТГ шляхом залучення громадськості до процесу прийняття рішень на місцевому рівні. Завдяки впровадженню даного проекту активісти хочуть домогтися узаконення земельних ділянок під спортивними стадіонами в селах  Музиківка та Східне, тобто виготовлення та затвердження технічної документації на сільські стадіони. Наразі, по факту, це не стадіони, а просто поля, на яких ганяють м’яч. Після приведення документації у належний вигляд у активістів з’явиться шанс брати участь у різноманітних конкурсах технічної допомоги аби покращити їх інфраструктуру.

В рамках проекту передбачено проведення низки спортивних заходів, акцій, опитування щодо задоволеності теперішнім станом спортивних об’єктів тощо. Але, по суті, даний проект – це адвокаційна  кампанія, спрямованна на збереження спортивних стадіонів громади та унормування їх функціонування. Однією із надважливих частин робочого плану ініціативи є проведення навчальних тренінгів щодо підвищення рівня знань про способи та інструменти залучення громадян до процесу прийняття рішень на місцевому рівні. Завдяки фаховій допомозі спеціалістів ГО «Білозерський центр регіонального розвитку» більше 30 активістів дізналися про види, строки та вимоги до звернень громадян. В результаті активісти підготували колективне звернення щодо узаконення земельних ділянок під стадіонами, яке наприкінці серпня буде направлене до сільської ради. Наразі проводиться збір підписів.

«Спортсмени – це активна частина громади, але поки що досить у вузькій сфері.  Даний проект може стати для них поштовхом від просто активного футболіста до людини, яка стратегічно думає, планує свої дії та бачить результат. Наша організація вже має деякий досвід співпраці з громадою та владою. У футболістів же такого досвіду ще замало. Сподіваємося, що завдяки спільній реалізації всіх заходів ми зможемо активізувати громаду та знайти однодумців», – ділиться планами Людмила Крута, голова ГО «Музичани».

 

Тетяна Трибушна

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info