28 C
Kherson
Понеділок, 25 Вересня, 2023

Останні новини

Спортивна молодь Музиківки

 Білозерка.info

23 листопада 2016 року в Музиківській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося відкриття нового спортивного майданчика, встановленого в рамках реалізації проекту соціальної дії «Спортивна молодь села». На заході був присутній почесний гість – викладач фізичної культури Херсонського професійного ліцею зв’язку та поліграфіїї Черепанов Валерій Іванович – неодноразовий чемпіон України, чемпіон світу з гирьового спорту 2016 року. Валерій Іванович урочисто розрізав червону стрічку на майданчику з вуличних антивандальних тренажерів та взяв безпосередню участь в шкільному спортивному святі. Він поділився з дітьми своїми враженнями від чемпіонату світу в Турині, показав майстер-клас з піднімання гир, підтримав спортивний флешмоб, який провела Борисова Н.В. За нашим проханням Валерій Іванович провів веселу естафету для учнів 5-6-х класів, а для старшокласників – змагання з піднімання гир та армреслінгу. Діти були щасливі отримати подарунки від чемпіона світу та сфотографуватися з ним на пам’ять!

 Білозерка.info

Колектив школи висловлює подяку Черепанову В.І. за надану увагу та вклад в популяризацію спорту серед учнівської молоді.

Насправді свято пройшло на одному подиху, дуже весело. До речі, маємо чемпіона школи з армреслінгу, це учень 9-го класу Мельниченко Сергій. Проект завершився, діти радіють новеньким тренажерам, займаються і просять розширити майданчик.

 Білозерка.info

Ще раз висловлюю подяку сільському голові, адміністрації та робітникам школи, старшокласникам за допомогу в реалізації проекту «Спортивна молодь села». Проект реалізовано за фінансової підтримки Британської Ради в рамках проекту «Активні громадяни» та за підтримки Фонду «Об’єднання»

Компаніченко Ольга

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info