28 C
Kherson
Понеділок, 25 Вересня, 2023

Останні новини

Спорт єднає усіх

 Білозерка.info

У середу, 21 лютого, у спортивній залі Станіславської ЗОШ I-III ст. ім. К.Й.Голобородька відбулися традиційні шкільні спортивні змагання з волейболу, в яких взяли участь команди учнів (капітан Пишняк А.), батьків (капітан Царук В.В.), педпрацівників (капітан Яник О.А.) і вперше команда спонсорів (капітан Терешко А.В.).

Команда учнів

 Білозерка.info

Команда батьків

 Білозерка.info

Команда спонсорів

   Білозерка.info

Команда батьків

 Білозерка.info

Цьогоріч змагання були присвячені пам’яті Героїв Майдану. Пролунав Гімн України. Свисток і змагання почались. Кожна гра була цікавою та захоплюючою, команди запекло змагалися за звання найкращої. Інтрига зберігалася до самого завершення зустрічі, тому що усі команди були сильні та варті перемоги. Та все ж змагання є змагання і перемогу здобула команда cпонсорів.

 Білозерка.info

 Білозерка.info

Усі команди отримали традиційні торти від директора школи та грамоти. Але і спонсори не прийшли з пустими руками. Вони подарували волейбольний м’яч і швидкісну драбину, яка дуже потрібна для тренувань юних футболістів.

 Білозерка.info

 Білозерка.info

 Білозерка.info

 Білозерка.info

Цей день приніс усім цікаві враження та неповторні емоції. Вітаємо переможців змагань та бажаємо усім нових перемог, сильного командного духу і миру та спокою нашій Україні.

Діна Ференц

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info